| Dany99994737273772 a întrebat:

Deci nu sunt sigur ce telefon sa aleg dintre LG g3 ( varianta de 3 gb ) sau s5. Eu prefer LG g3 pentru ca are ecranul mai interesant și mai multe dar nu știu ce telefon face pozele mai bune știu ca s5 are mai multi mega pixeli dar mulți spun ca LG g3 face pozele mai bune voi ce părere aveți care cameră este mai performanta?

1 răspuns:
| MitzaaRulzz a răspuns:

Ei, marimea nu conteaza. Are o prietena G3 si regreta ca l-a cumparat... S5-ul e net mai performant, are camera de 16 MP, iar LG-ul de 13. Recomand Samsung-ul happy