| Trollerul a întrebat:

Deci o intrebare simpla big grin, care telefon este mai bun? Sony Ericsson XPERIA X1 vs LG Optimus One P500, vreau si argumente happy FUNDA!

6 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Descarca din google play aplicatia ZELLO si aboneazate la canalul tpu.ro. Vorbesti in timp real cu cei de pe canal si poti cere solutii la problemele tale. Astept si expertii de pe www. tpu.ro sa descarce aplicatia disponibila pe orice android cat si pe pc, sper sa formam o comunitate si pe ZELLO!

| valentingb a răspuns:

Sony Xperia X1. Nu te lua dupa oricine, verifica datele.
1. Sony MEREU va fi mai bun decat LG.
2. Sony are blitz la camera.
3. Sony are un ecran putin mai mic dar rezolutia aproape dubla.
4. Sony are memoria interna mai mare.
5. Sony are functia de apelare vocala.

1.LG are bateria la fel de mare dar datorita ecranului mai slab, bateria rezista mai mult.

Am avut 3 LG-uri in viata asta, si niciodata in viata asta nu mai cumpar un LG. Daca am sa primesc unul cadou, il schimb cu Nokia, HTC sau Sony. Daca nu pot sa-l schimb, il donez laughing. Nu te incarca cu LG, au reusit sa faca pana si din Android un labirint de nimic. Nu zic sa cumperi X1, pentru ca probabil depaseste bugetul tau, dar nu cumpara LG.

| DyaNa1337 a răspuns:

LG optimus p500, ca argument: le-am avut pe aman2

| horia2012 a răspuns:

Sony Ericsson X1(sa fie nou): Calitate buna la filmari si foto.Slide. Rezolutie mai buna. Chiar daca are widows mobile 6 se gasesc site-uri cu aplicatii si jocuri pentru el.
Ceva de genul:
http://www.freewarewindowsmobile.com/

Răspuns utilizator avertizat
| asasunteucesafaci a răspuns:

LG Optimus One P500 e mai bun...