| Miuriel_7546 a întrebat:

Deci pe data de 11 august ecranu meu la PC s-a facut negru, i-am dat un restart tot se vedea prost dar nu prea se observa.
Pe data de 12 ecranul s-a inchis iar si l-am restartat dar tot negru a ramas.
Ieri mi-am reformatat PC-ul dimineata iar seara iar s-a inegrit si i-am dat restart si a mers.
Ce s-a intamplat? Ce pot face in privinta asta?

5 răspunsuri:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Bai poate a fost ziua lui de nastere si ai uitat sa/l feliciti, si s/a suparat!happy

| gabor_8975 a răspuns:

Ia-ti altulaughing

| together4ever a răspuns:

Sa astepti sa vezi pe data de 14 ce se intimpla apoi pe 15 iar apoi deja poti sa scapi cumva de el

| Poinsettia a răspuns:

Poate ai virusi. Verifica.

| AndreeaaaaX a răspuns:

Asa am patit si eu... dar eu am patit pe data de 13 augustbig grin...Si mie mi se stricase hardubig grinlaughing

Adica era full de virusibig grinlaughingrolling on the floor