| Rekool a întrebat:

Deci. Problema steam. Mi s-a furat contul.

1: Stiu id.
2: A schimbat mailu / parola.
Mai merge recuperat?straight face

6 răspunsuri:
| Dragos4SAD a răspuns:

Era greu sa cauti pe google.
http://www.extreamcs.com/......36328.html

| BLeur a răspuns:

Dacă ţi-a schimbat mail-ul şi parola este clar că nu mai ai cum să îl recuperezi doar dacă tu ştii email-ul ăluia care la schimbat şi parola, în rest nu.

| Rekool explică (pentru BLeur):

Off. si nu aveti si voi un steam imprumut? Ca de cand mi s-a furat. am nevoie pentru un UPP. oh go on

| BLeur a răspuns (pentru Rekool):

Nu mai am STEAM, sorry.
Fundă? :3.

| elComandantee a răspuns:

Nu.
Am avut şi eu nişte probleme cu ei.
Mi-am uitat e-mailul la contul de steam. Ştiam parola, contul, parola de la e-mail, dar am avut atât de multe e-mailuri încât nici nu mai ştiu pe care l-am făcut. Atât le-am cerut. Să-mi spună doar pe ce e-mail e făcut.
N-am reuşit. Mi-au spus că trebuie să le dau CD-KEY-ul de la jocurile ce le aveam, ca să fac dovada că-i al meu contul. Contul îl am de 6 ani. De unde dracu să mai am CD-KEY-ul? Astfel am rămas fără cont.

| EuIonutz15 a răspuns:

Nu, nu mai ai cum.