| andreiuu10 a întrebat:

Deci recent mi-am luat un Allview v1 Viper i si mie mi se pare ca se descarca cam repede bateria, Mai ales dupa ce l-am incarcat primii 5% se duc in 3-4 minute daca umblu pe el, E normal sa se descarce asa repede? Are ecranul de 4.7 inchi dar am luminozitatea data la mic, Help me.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

E normal sa se descarce asa de repede, e un smartphone, ecranul e mare, o groaza de aplicatii si wi-fi-ul sau internetul banuiecs ca e pornit.
Bateria la un smartphone tine circa 1 zi, 1 zi jumatate.

1 răspuns:
| AbCdEfGh323 a răspuns:

Se poate din cauza ca bateria nu este formatata! mai bine il duci inapoi. si eu am un Allview E2 living si se descarca foarte repede bateria, din pacate eu am decis sa-l duc inapoi deunde l'am luat. acum tu faci ce vrei asta e parerea mea, altceva nu ai ce sa faci decat sa ii formatezi bateria sau sa il duci inapoi daca ai garantie e si mai bine eu am garantie si cand o sa ajung in tara o sa il dau inapoi! Sauu daca nu ai garantie poti sa il duci la reparat. Sper ca te'am ajutat! Multa bafta! Funda?