| Lovelly4YOU a întrebat:

Deci revin cu intrebarea de ieri. Am incercat intre timp sa bag extraoptiunea web. n. walk pe iphone4 (am cartela). Si nu mergecryingCum mai pot baga internet sau ce alte extraoptiuni de net exista?

1 răspuns:
| kiciluci a răspuns:

Pentru optiunea web n'walk trebuie sa suni la relatii clienti neaparat.parerea mea este sa iti iei alta cartela cu alt provider(Vodafone merge okay)cosmoteul este cam lent la net si costa si o gramada de bani extraoptiunea pe cand la Vodafone si Orange ai si pagini gratuite care nu iti manca Mb...deci daca vrei neaparat extraoptiunea web n' walk trebuie sa suni la relatii cu clientii