| Lovelly4YOU a întrebat:

Deci revin cu intrebarea de ieri. Am incercat intre timp sa bag extraoptiunea web. n. walk pe iphone4 (am cartela). Si nu mergeCum mai pot baga internet sau ce alte extraoptiuni de net exista?

1 răspuns:
| n1na a răspuns:

Din cate stiu eu atunci cand iti cumperi un iphone, automat iti cumperi o cartela pentru internet sau iti faci un abonament.In felul acesta ai internet si poti sa iti iei o multime de programe gratuite sau cu bani.Deci poti sa mergi la sediul de unde ti-ai achizionat telefonul si sa intrebi acolo in cazul in care chiar ai o cartela pentru internet si nu iti functioneaza.Si eu am iphone 4 si am cartela pentru internet.Se activeaza automat dupa cateva ore si apoi poti sa cauti programe in itunes store sau poti folosi safari