| MissDelevingne a întrebat:

Deci serios..nimeni nu stie. Am intrat la Erase of acces si am facut sa imi apara bara de start cu gri si nu mai stiu cum sa readuc treaba la normal si am interfata de window 8.Chiar nimeni nu stie?

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Control Panel\Appearance and Personalization\Personalization si un pic mai jos este o casuta numita windows color, dai click pe ea si dupa selectezi culoarea dorita.Succes!

| MissDelevingne explică (pentru IonutGaby):

Deci mersi mult! Am facut aproape cum mi-ai spus, dar daca nu imi spuneai inca nu stiam, ca mi-am uitat. laughing
Imi lipseste mukt windows 7 si de cand am interfata de windows 8 parca nu mai stiu nimic. laughing

| IonutGaby a răspuns (pentru MissDelevingne):

Cu placere, si eu am avut windows 8, este super rapid, are o interfata foarte frumoasa, mi-am bagat 7 din prostie acuma, dar o sa revin cat de curand la windows 8

| MissDelevingne explică (pentru IonutGaby):

Hehe big grin