| Abcnuamgasitnume a întrebat:

Deci TPU, am gasit un laptop vechi si cand l-am deschis n-are nici firefox nici chrome si nici alt browser de cautare. Ce fac ca sa am pictograma cu google?

Răspuns Câştigător
| Ricardo26 a răspuns:

Salut, cauta in bara de start unul din motoarele de cautare, chiar dacă nu are comanda rapidă pe ecran cel putin un motor de cautare este instalat automat in windows. Dacă nu l-ai mai folosit de mult Iti recomand sa schimbi windows-ul si ti se va face si o comanda rapidă de la google chrom

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Nu zici ce laptop ai ca sa stim exact cat de vechi este. Cel mai probabil ar trebui (re)instalat un sistem de operare (cu suport) dar pentru a primi o recomandare buna ar trebui sa ne spui despre ce hardware este vorba.