| Demek a întrebat:

Deci va rooog din tot sufletul ajutatima. imi apare de 2 zile wifi cu gri, imi merge google youtube. Dar nu merge magazin play. nici nu pot sa ma conectez. telefonul se cheama eboda sunny v38. si vreau sa mentionez ca iam facut root pt freedom. dupa am bagat cardul in care aveam cateva probleme pe el si mi.o aparut wifi cu gri si iam dat restart la functiile din fabrica. acum ma gandesc ca daca il duc sa mi.l repare nu o sa il primeasca ca iam facut root. spunetimi va roog din suflet cum as putea sa repar problema. sau spunetimi cum sa il de-root-ez intr.un fel. Sa ii sterg rootul daca se poate. Ca sa pot sa il duc la servis. A si pe tableta am wifi cu albastru si merge ok. va rog din suflet ajutatima.

Răspuns Câştigător
| draand28 a răspuns:

Am avut si eu o problema identica la un Galaxy S4. Cauta pe net Custom Recovery stock (cel din fabrica) si instaleaza-til cu ajutorul pc-ului. Nu stiu cum se procedeaza la eboda instalarea CMW dar la S4 se face cu Odin. La mine s-a rezolvat...