| narcis0192 a întrebat:

Deci, vreau sa îmi cumpăr un laptop şi cel mai bun pe care l-am găsit a fost acesta: https://www.pcgarage.ro/......lth-black/
Componentele sunt bune şi cred ca e unul dintre cele mai bune laptopuri pentru gaming care se încadrează bugetului meu(pana în 3000 lei). Dar voi avea nevoie de el şi la scoală (Power pointuri, informatica, Word etc.). Credeti ca va fi bun? Pentru jocuri stiu ca e foarte bun dar pentru scoală nu stiu...

Răspuns Câştigător
| Algo098 a răspuns:

Daca e bun pentru jocuri e bun bun si pentru scoala. Invers nu merge intotdeauna. Daca e pentru scoala, poate fi si mai slab si sa nu mearga jocurile.

| narcis0192 explică (pentru Algo098):

Mulțumesc!

| Algo098 a răspuns (pentru narcis0192):

Cu placere!