| baby27 a întrebat:

Deci vreau sa imi cumpar un nokia 5230 insa nu stiu de unde sa il iau sa il iau mai ieftin si daca chiar este de buna calitate. vreau sa stiu cine mai are asemenea telefon si daca sunt multumiti de el.mersi:*tongue

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

Am de 2 luni 5230 si nu se stinge singuri sau cine stie ce cum se spune pe net. Se misca foarte bine pe internet, pe Youtube, yahoo, facebook si alte siteuri, filmeaza exceptional! si accelerometrul merge raspunde bine la comenzi. Vine cu o pereche de casti de care sunt foarte multumit (si chiar daca nu se aude tare melodiile la difuzor nu conteaza caci calitatea sunetului este foarte mare.) Ai din start in meniu shortucutu-ri Hi5, facebook, si OVI Store dupa care poti sa descarci gratuit softuri, muzica, videoclipuri, si jocuri.

4 răspunsuri:
| baby27 explică:

Multumesctongue

| baby27 explică:

Intr-un final mi l-am achizitionattongue.multumesc:*:*:*

| cristian_2400 a răspuns:

Hello! sotia mea vrea sa isi ia alt telefon mobil, s-a plictisit de el! vrea sa il vand este un tel zice ea f bun are garantie si toate accesorile la cutie! esti interesata de acest telefon, detalii 0744228899 mersi

| Safta_Alexandra-madalina_1996 a răspuns:

Vreau sa-mi cumpar un telefon Nokia 5230 pentru ca este bun...si imi doresc acel telefon...multumesctongue