| wienpenn a întrebat:

Deci vreau sa stiu pe care dintre PS4 slim+the last guardian; PS4 slim+GTA5 saaau PS4 (pro) neo
Ar fi mai bine sa o achiziționez

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Dintre cele 3 eu aș zice PS4 + GTA 5, mie unul mi-a plăcut mult GTA 5 (l-am terminat pe PC).

| Cristi9025 a răspuns:

PS4 Pro e cea mai rapida consola deocamdata dar dupa parerea mea ( desi am avut PS2, PS3, PSP, PS Vita si PS4 ) e mai bine sa astepti xbox scorpio care va avea Amd zen la procesor cu Amd Vega la placa video si va fi mai bun si ca Ps4 pro cu destul de mult tinand cont ca ps4 pro e bazat pe o serie mai veche de amd