| PerdunAdriana2000 a întrebat:

Deci vreau si eu sa scot ceva la imprimanta si nu pot, imi apare ca e imprimanta offline, desi e conectata la internet. Saptamana trecuta am reusit sa printez. E HP. Ce pot face?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E o porcarie. Asa am patit si eu cu telefonul. Imi apare ca imprimanta este ofline.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate numai ai cartuse sau hîrtie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa opresti imprimanta (scoate-o din priza) si apoi conecteaz-o inapoi si incearca sa printezi.
Daca nu, incearca un restart la PC.

| gigite a răspuns:

Eu am HP LASER JET P 2055dn si - mi cam face si mie, dar o rezolv...

| Alinailies a răspuns:

Incearca sa o dezinstalezi si sa o reinstalezi, poate nu mai este detectata de pc/laptop.