| viorelgn a întrebat:

Deodata nu ma mai pot loga la contul Facebook. Imi cere acel cod de securitate prin sms. Dar nu primesc codul prin sms. Sunt in Olanda si nr. de tel introdus in contul Facebook este cu 07xxx nu cu +4xxxx

2 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu ai gmail /yahoo?

| Trioda a răspuns:

Schimba modul de confirmare,trece mesageria, Yahoo etc este cu mult mai practica, decat cum ai tu acum.
Simul respectiv este in tara?
Suna pe cei din familie, sa puna sim-ul in telefon, sa citeasca mesajul si sa iti trimita codul.
Succes!