| TeckTonik997 a întrebat:

Deodata nu mai imi intra nici un site decat facebook, wikipedia, twitter si google (cauta doar dar nu pot intra pe nimic). Am oprit AvG antivirus si tot ju merge, am incercat cu 3 browsere diferite si nimic. Netul merge ok in jocuri online si facebook etc. Pe nici un browser nu pot schimba pag de start din "yourserchengine" desi am gasit prostia aia di am sters-o si am scanat compul de virusi de mai nulte ori.

2 răspunsuri:
| clau1 a răspuns:

Salut! Ai nevoie de contractul de la internet pentru a rezolva problema! In bara de browse tasteaza 192.168.1.1->Username: admin->Parola:admin->Basic->Wan Settings la Login information, si acolo iti va aparea la username si la password generic (care inseamna ca ti s-a resetat modem-ul cand l-ai oprit/l-ai scos din priza). Stergi acel generic si bagi acolo datele care le gasesti pe contract

| K0sti a răspuns (pentru clau1):

laughing laughing

De unde stii ca are modem? Si modemul crezi ca se reseteaza singur? Dupa ce ca habar nu are ce e cu el, il mai prostesti si tu!