| Anonimul8297 a întrebat:

Deschid calculatorul si imi apare pe un ecran negru placa video si inca ceva in dreapta sus, apoi imi apare sigla "Dell", firma care mi-a facut calculatorul, apoi nu vrea sa se incarce windowsul. Cand imi apare sigla DELL imi apare sus F2 si F12 pentru Setup si Boot, dar orice apas nu functioneaza, si nici atunci cand e ecranul negru nu merge sa bootez. Nu stiti ce poate avea? Nu vreau raspunsuri gen "reinstaleaza windows-ul", pentru ca nu merge sa bootez...

Răspuns Câştigător
| aLiaLi a răspuns:

Incearca sa schimbi HDD-ul, si vezi daca iti creeaza aceleasi probleme. Imprumuta de la cineva un hard si vezi ce se intampla.

1 răspuns:
| AlexGabrielASC a răspuns:

Reinstalarea windouswului este singura varianta funda?