| RAY a întrebat:

Desi am o pagina de fb de comunitate de site web problema e cum le dau invitati celor ce sunt inregistrati pe site? https://www.facebook.com/events/691938847510377/
imi apare 0 au primit invitati cum le invit?

13 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Iti apare intr-o parte( dreapta)

| RAY explică (pentru udrescuf):

Wow acum primesc un raspuns

| udrescuf a răspuns (pentru RAY):

Pai da. Eu sunt foarte activ te mira nu ( am 13 ani si sunt locu unu azi tare nu )

| udrescuf a răspuns (pentru RAY):

In clasamentul zilei https://imgur.com/a/WLSCD

| RAY explică (pentru udrescuf):

Nu stiam ca mai exista asa ceva

| udrescuf a răspuns (pentru RAY):

Mai exact ce?

| RAY explică (pentru udrescuf):

Campionul zilei, dar asa e ai dreptate, poate primesti un tricou din partea TPU

| udrescuf a răspuns (pentru RAY):

Oricum mi-a facut onoare sa vorbesc cu tine RESPECT ( Multa sanatate iti doresc, bafta in toate ) {IMI PARE RAU CA "TI-AI PETECRUT TIMPUL TAU CU MINE"}

| RAY explică (pentru udrescuf):

De ce sa imi fi pierdut timpul cu tine? tu mi ai raspuns nu eu tie

| udrescuf a răspuns (pentru RAY):

Adevarat daca stai se te gandesti am raspuns unul la altul (la intrebari) {Macari imi poti spune cati ani ai } [Eu cred ca ai vreo 17-20]

| RAY explică (pentru udrescuf):

27,chiar nu stiam ca exista campionul zilei

| udrescuf a răspuns (pentru RAY):

Serios Fara misto? BTW Multi ani inainte (intre noi exista on diferenta de 14 ani ) Bafta in toate.