| anonim_4396 a întrebat:

Determinati va rog, care este valoarea a acestui produs - WORKSTATION Laptop Dell precision m4500 - Tastatura luminata, Display 15.6 ultraHd led, Capacitate hdd 320 GB, memorie ram 6 GB, Placa video nVIDIA quadro 1 GB Pina la 3 giga din ram, Processor i7 octa core (8 nuclee, nu stiu sincer ce procesor e) la frecventa de 1730 mhz -Bluetooth, Wireless, Slot cartela pentru 3g, Slot card ssd, Cititor multicard, Senzor lumina, Webcam, Acumulator extins.

Vreau stiu cel mai mic pret si mare. Va-multumesc.

Raspunsul castigator, va primi Vot Si Funda!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pret second hand este intre 2200 si 2500 lei. Nou nu cred ca vrei sa stii cat costa! Vreo 60 de milioane!

| YingYang a răspuns (pentru K0sti):

Multumesc ca ai raspuns.
Ai chef sa imi mai raspunzi la o singura intrebare? mersi, cat crezi ca valoreaza asta?

PC compus din componente noi si second cu garantie (SH putin folosit o Luna si cateva zile!) AMD4X A8-5600K 3900Mhz (ajunge la 4725Mhz cu performante mai puternice decat un QX9650 ) 4GB-Kingston Fury/Savage pe 1886Mhz - HD Samsung SATA de 320GB - Placa de baza - GIGABYTE F2A85X-D3H - Sursa Energon EPS-650W Cu Cablu sleeve + modulara - Cooler Thermaltake Frio Silent 12 (Super Silentios si scade din temperatura destul de mult) Carsca simpla si DVD RW.

| K0sti a răspuns (pentru YingYang):

Scuze da nu am timp sa stau sa caut! Vezi cat sunt sau cat au fost noi, si scade cam 30-35% din pret la fiecare in parte! Faptul ca nu poti asigura garantie mai departe, atarna greu la pret!