| HunterCTS a întrebat:

Detin un Allview x3 soul plus. Am apasat butonul de pronire si cel de volum-up simultan si am selectat din greseala optiunea fastboot mode, dupa care apare >= FASTBOOT mode... si ramane asa. Am incercat sa opresc telefonul sau sa execut alte combinatii de butoane dar nu merge. Deoarece nu pot scoate bateria, singura optiune la care ma gandesc este sa astept sa raman fara baterie asta ar putea dura ceva.

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Scoatei bateria si o pui la loc si il pornesti si gata

Bula
| Bula a răspuns:

Bine gandit.
Dupa descarcarea bateriei si oprirea telefonului mai lasa 2-3 zile sa se descarce de tot.