| Jawsz a întrebat:

Detin un iPhone 5s de 1 an si as vrea sa cumpar un alt telefon. Precizez ca nu mai vreau sa am iPhone, deci, care telefon ar fi mai bun? Ma gandeam la S8, S7 Edge. Le folosesc mai mult pentru poze si web browsing.

6 răspunsuri:
| BurnoutBro a răspuns:

Eu sunt detinator de S8 si iti pot spune ca sunt foarte si foarte multumit de calitatea acestuia.Mai mult ca are o gama de optiuni ce usureaza unele actiuni pe care le pot face, designul impresioneaza printr-o forma neobisnuita fata de modelele anterioare.Pot spune ca e ceva diferit de s7. Pozele ce le face au o calitate extraordinara avand multe functii la care poti sa mai adaugi.

| DennK a răspuns:

De ce nu mai vrei iPhone? Este cel mai bun in materie de ce vrei tu... eu toată viața am cumpărat Samsung ca sa îmi dau seama intr-un tarziu ca iPhone e pentru mine laughing

| Jawsz explică (pentru BurnoutBro):

Ma enerveaza faptul ca atunci cand faci poze cu camera de fata imaginea zici ca e modelata, asta urasc cel mai tare ma Samsung

| Jawsz explică (pentru DennK):

Nu stiu. nu poti face multe. pe mine cel putin pe telefonul' asta nu ma tine bateria mai deloc. nu pot sa descarc muzica de pe net si trebuie sa mi descarc aplicatii de rahat pentru a asculta offline, iarna sau cand sunt sub 0 grade imi moare telefonul', se inchide si ma trezesc cu 15% baterie si multe alte chestii. se misca bine, dar. da.

| BurnoutBro a răspuns (pentru DennK):

Pai doar un fan poate sa spuna asa cuvinte big grinDD Si eu sunt asa cand vine vorba de marca mea preferata.

| DennK a răspuns (pentru Jawsz):

Aplicația lui "Muzica" e foarte buna pentru offline sa îți pui de pe pc muzica. Și sa știi ca Plusurile țin bateria super bine. Nu mai cumpar in viața mea iPhone care sa nu aibă minim 2700 mAh