| Andrei_Ovidiu_1999 a întrebat:

Detin un Samsung Galaxy Ace si nu pot sa imi actualizez softul, am pe el android 2.3.6. si cand dau la "Actualizare Software" >--- "Cautare actualizare" imi zice ca se conecteaza la server, apoi ca "nici o actualizare disponibila". Stie cineva cum trebuie sa procedez? As vrea cineva care a m-ai facut asta. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ultima versiunde de soft oficiala pentru galaxy ace e 2.3.6. Asta e si o sa ramana ultima actualizare oficiala pentru galaxy ace.

| hp8510p a răspuns:

Inseamna ca nu au lansat update pentru telefonul tau

| Gabi05 a răspuns:

In primul rand actualizare software nu se face in modul acela.
In al doilea rand actualizarea se face din recovery mode.
In al treile rand 2.3.6 e ultima actualizare oficiala pentru galaxy ace.Samsung nu mai ofera suport pentru galaxy ace