| Badea_Adrian_1982 a întrebat:

Detin un telefon Samsung Galaxy S10 lite si as dori sa imi achizitionez o pereche de casti wireless, dar nu stiu ce sa aleg. Am incalcul 3 variante: TRONSMART ONYX ACE, Samsung Galaxy Buds si Xiaomi Airdots Pro. Care considerati ca sunt cele mai bune?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Cred ca, raport calitate-pret Xiaomi sunt cele mai ok. Sunt 200 de lei acum (reduse la jumate de la 400) pe cand Buds sunt peste 400 de lei, deci nu cred ca-si justifica pretul. De TRONSMART nici n-am auzit. Daca vrei totusi sa ai casti asortate cu telefonul si nu te uiti la 200 de lei... e treaba ta.

| Badea_Adrian_1982 explică (pentru Ineys):

Pe gsm.net buds sunt 300, iar xiaomi pe evomag sunt 150

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Galaxy Buds. Is peste Xiaomi ca audio, ai indicator de baterie ca sa stii exact cat mai poti asculta, bateria tine mai mult.

| Badea_Adrian_1982 explică (pentru Wr3nch):

Si eu tot buds as fi ales, dar am vrut sa mai cer niște păreri.

| mafiarussia88 a răspuns:

Ce diferența este între s10 lite si S10 simplu

| Badea_Adrian_1982 explică (pentru mafiarussia88):

S10 lite are un ecran de 6, 8 inch, s10 simplu are 6, 1.
S10 lite are o baterie de 4500 mah, s10 3400
S10 lite are procesor snapdragon 855, iar s10 pe Europa vine cu exynos(mai bun procesorul de pe lite).
S10 lite are incarcator mai bun(25w), dar vine cu niște casti mai slabe.
S10 lite are camera puțin mai slaba decât s10.

| DragosMarian98 a răspuns:

Daca nu e problema de bani recomand Buds+. Conectivitate rapida, control touch-screen, baterie din plin și calitate superioară.