| RaspunsuriBune a întrebat:

Deţine cineva căşti Steelseries Siberia V2? Am o problemă la microfon. Se aude EXTREM de încet, iar când îi dau boost se aude un bâzâit care acoperă tot şi tot nu mă aud. Ce naiba trebuie să le fac? aveam pretenţii de la căşti de 300lei...

1 răspuns:
| iDarkonillSolo a răspuns:

Du-te in setarile calculatorul si daca nu merge in setarile microfonul si daca nu inseamna ca ai purtat-o invers si ai stricat-o ia-ti casti razer chroma 7.1 costa 150 de lei si e mai bun decat asta si ai grija cum o pui cu firul spre calculator. Sper ca te-am ajutat!