| DoctorOtker22 a întrebat:

Diferența dintre bazele de date free trial, open acces și share research?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trial = incercare. Dupa expirarea termenului de incercare va functiona doar daca ai platit.
Open acces = acces deschis. Poate avea acces oricine, gratuit.
Share research = versiune distribuita pentru testare. Nu se garanteaza functionarea corecta 100%.

1 răspuns:
| Brizbriz a răspuns:

Trial, nu conteaza ce e, baze de date, programe, membership, etc. dupa ce expira perioada "trial" platesti sau ramai fara