| anonim_4396 a întrebat:

Din 1 h in 1 h imi apare un cmd de nici nu apuc sa citesc, dar in C >= oem >= CareCenter = > DebugLog imi apare asta
(nu stiu daca am postat bine aici)

https://pastebin.com/BBF2ALB1

De ce?(am avut monitor Acer, dar l am schimbat cu unul LG, dar l am reformatat(si in trecut facea la fel)

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Start-> Control Panel -> Programs -> Uninstall Program -> DriverSetupUtility -> Uninstall

Nota: chestia cu reformatarea monitorului nu are nici un sens.

| Anonimul1233 a răspuns (pentru flixbuster):

Ma refeream la PC laughing, s-a inteles gresit, mersi(am rezolvat)

1 răspuns: