| Vasile_Ichim_1983 a întrebat:

Din ce cauza apar erorile la copiere la instalarea xp sp 3 si cum pot fi remediate? Unitatea optica este perfect functionala.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aia crezi tu ca e "perfect" functionala!
In plus, suportul optic e posibil sa aiba probleme, viteza de scrie prost aleasa, zgariat, murdar, etc!

| aalexei a răspuns:

Eu am avut un caz, unitate optica noua, CD nou, dar la instalare unele fisiere nu le putea copia, trebuia sa reincep de multe ori tot de la inceput pina mergea 100%. Era din cauza la placa de baza.