| Iulian19384 a întrebat:

Din ce cauza, dupa achizitionarea unor casti in ear cu fir, casca stanga nu se mai aude dupa cateva luni? Am patit chestia asta la cel putin 8 perechi de casti.
Ce casti mi-ati recomanda de maxim 80 de lei (tot cu fir)?

3 răspunsuri:
| Revenant a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DH56WMBBM/
Pe mine m-au ținut destul de mult, și le-am folosit intensiv cel puțin un an. Mi-am comandat tot la fel, sunt ieftine și bune.

| eusuntcipi a răspuns:

La fel am patit si eu. Recomand ceva casti de la Samsung sau Apple ca se aud super bine si au bass. Dar fi atent ca cele de la Apple sa fie cu mufa Jack, nu Lighting, ca n-ai ce face cu ele atunci.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Una la mina, nu le mai cumpara de la piata sau de unde naiba le iei - ai garantie, trimite-le la reparat. A doua la mina, NU MAI TRAGE DE FIR CA TEMBELUL! Cind le scoti din ureche nu tragi de fir, ci apuci de casti si le scoti - FARA A LE APUCA DE FIR, ci direct de casca! Recomand calduros Brainwavz: https://www.brainwavzaudio.com/collections/earphones