| Floryn9 a întrebat:

Din ce cauza la Windows 10 apare aceasta eroare? E cumva din cauza laptop-ului? Cine ma poate lamuri?
"Critical Error – Start menu and Cortana aren’t working. We’ll try to fix it the next time you sign in. "

3 răspunsuri:
| Floryn9 explică (pentru alexalx1234):

Am gasit rezolvarea pe net, mi s-a intamplat asta de 2 ori si am crezut ca stie cineva din ce cauza apare, mersi!

| Luiza_Si_Ema_Poenariu_2000 a răspuns:

Eroare critică - Start Menu și Cortana nu funcționează. Vom încerca să-l stabilească data viitoare când vă conectați.
Probabil nu mai merge ori Windowpsul ori leptopul! Ni s-a intamplat si noua la scoala si tot Windows 10 era!
Funda?