| mateielisey a întrebat:

Din ce cauza la Windows 7 tot imi apare exe. has stopped working.si pe ultimate si pe home premium.
E sistemul de vina care putin mai vechi?

Răspuns Câştigător
| RaulAdrian1234 a răspuns:

Dezactiveaza programele de startup si serviciile! Pe bara de activităţi Windows, da clic pe pictograma Windows şi apoi clic pe Căutare.În caseta Căutare text, tasteaza -> msconfig, apoi apasă Enter. System Configuration Utility deschide fereastra.Da clic pe tab-ul Startup, apoi clic pe Disable All.Acum clic pe fila Services, selecteaza Ascundere toate serviciile Microsoft, apoi -> clic pe Disable All.Clic pe Apply, şi apoi clic pe OK. System Configuration deschide caseta de dialog.Da clic pe-> Repornire. Când computerul reporneşte, un sistem de Configuration Utility afişează mesajul. Selecteaza Nu mai afişa acest mesaj să verifici din nou caseta, şi apoi da clic pe OK.
Bafta!

8 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Din cauza ca exista un program care nu functioneaza corect si se opreste.

| HeLps a răspuns (pentru RaulAdrian1234):

Am incercat asa, am windows 8, dar nu merge

neluL
| neluL a răspuns (pentru HeLps):

Ce nu merge? Ai dezactivat din startup? Fa un print sa vad si eu ce a ramas bifat.

| HeLps a răspuns (pentru neluL):

Am rezolvat, multumesc

neluL
| neluL a răspuns (pentru HeLps):

Ma bucur! Have a nice day! wave bye, bye

| Băa_BoGdy_1995 a răspuns (pentru HeLps):

Cum ai rezolvat?

| D3ny5 a răspuns (pentru RaulAdrian1234):

Nu mi-a mers, am facut pas cu pas exact ce ai zis tu, dar degeaba. P.S : la clientul de metin. sad

| RaulAdrian1234 a răspuns (pentru RaulAdrian1234):

Am incercat si eu si tot la fel e nu imi merge de ce oare