| Sucki a întrebat:

Din ce cauza nu-i apare iubitului meu ultimul act pe whatsapp, nu l-a dezactivat din setări dar nu mai apare, el este in Scoția dar nu cred ca are vreo legătura

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Exista posibilitatea ca el sa-ti fi sters numarul din contacte, iar nefiind in contactele sale se poate intampla sa nu mai ai acces la aceasta informatie, desigur, asta e tot in functie de setarile facute de el.
Sau poate fi o simpla problema de la aplicatie.

| Bondarel99 a răspuns:

De ce esti asa sigura ca nu a umblat el la setari? laughing

Si ce a spus LonerWolf nu e adevarat. Adica eu daca gasesc un nr la intamplare pe net si vreau sa ii dau mesaj pe wapp pot sa vad ultimul act si evident ca respectivul nu ma are la contacte.

| OldSoul a răspuns (pentru Bondarel99):

Inseamna ca nu ai prea umblat prin setari albinutzo laughing

| maxim789 a răspuns:

Ai insta sau Facebook, poti sa im dai linkul?