| coosmin24 a întrebat:

Din ce cauza nu mai mi se aude audio la filme?

4 răspunsuri:
| iuddavali a răspuns:

- cumva ai instalat alt codec? sau ai schimbat playerul?
- de cateva luni am trecut pe KMPlayer si sunt foarte multumit. nu necesita codec. am renuntat la BSPlayer sau VLC (bun).

| mariusrap a răspuns:

Uita-te la filme cu vlc si scoate dp net divx ca are codecurile necesare pentru divx, hd, full hd

| ionnelu a răspuns:

Si cum vrei sa diagnosticam?(mai multe detalii)
E ca si cum ai spune din ce cauza ma doare piciorul?
Sti sa-mi raspunzi?
Poate ai sonoru inchis...

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Daca urmareste filme de pe un site mai exact acelasi site e posibil sa fi dat tu difuzorul pe mute in schimb daca vezi filme din pc-ul tau poate nu ai conectat difuzorul pentru vizionarea filmelor la fel am patit si eu dar mie mi la reglat un specialist dar depinde si de tipul pc-ului... sper ca te-am ajutat nu incurcatlaughing