| adina2345 a întrebat:

Din ce supermarket-uri(auchan, carrefour, penny) din constanta pot cumpara o baterie externa nu mai scumpa de 40-50 de lei

Răspuns Câştigător
| xutza a răspuns:

Cauta in Alex, Flanco, sau chiar buticuri care au accesorii pentru telefoane. la auchan cred ca gasesti ceva reduceri. dar iti zic din experienta ca daca bateria este mai scumpa, e mai buna ca si calitate. mai pui 10 lei dar macar cumperi ceva bun, nu care se strica dupa cateva zile.

| adina2345 explică (pentru xutza):

Da, stiu ca importanta e calitatea nu cantitatea

2 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Auchan, Carrefour, Media Galaxy, Altex