| mAdDy_7611 a întrebat:

Din cosmote in romtelecom daca vorbesc imi ia din minutele din retea? dar daca sun din romtelcom in cosmote? dupa 18 am gratuit in romtelecom am si in cosmote?
multumesc!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt un număr de minute între rețele, după epuizarea lor se taxează.
Intră la ei pe site și găsești totul: www.cosmote.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles din reclama st 60 de min in ambele retele ca sa vb gratis...pe mine ma interesa pana cand e valabila oferta...

| anna_8465 a răspuns:

Daca suni din cosmote in romtelecom iti ia din minutele din cosmote, daca suni din romtelecom pe cosmote intre orele 06. 00 - 18. 00 costa la fel cum ai suna in reteaua romtelecom 3 centi cred, daca ai minute gratuite in romtelecom atunci iti ia din acelea, iar daca suni de pe romtelecom pe cosmote dupa 18. 00 atunci e gratuit...

| vladutz98 a răspuns:

Vorbesti gratuit si din romtelecom in cosmote si din cosmote in romtelecom. sper ca te-am ajutat