| MyName_4993 a întrebat:

Din greseala am dezinstalat un program si acum nu mai pot sa ascult muzica. Programul se numea via platform device manager.Acum cand dau la winamp imi apare asta ""bad directsound driver. please install proper drivers or select another device in configuration. error code: 88780078"". Ma poate ajuta cineva? precizez ca nu sunt experta in calculatoarebig grin. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! cautal in cosul de reciclare si poate il mai gasesti inca acolo.