| SeenKill a întrebat:

Din greseala mi-am sters driverele de la windows 8.1, si acum nu mai pot sa mai fac anumite smecherii cu touchul laptopului. imi poate da cineva un link de unde as putea sa il redescarc si pasii de dupa instalare

1 răspuns:
| GabrielStn a răspuns:

Descarca aplicatia DriverEasy. Iti va scana absolut toate driverele: vei vedea driverele lipsa, outdatate si chiar pe cele instalate. Vei avea si butonul de "Download". deci poti descarca driverele prin intermediul applicatiei. Bafta!