| Fratila_Stelica_1962 a întrebat:

Din greseala, un prieten m-a sters acum 2 zile, din lista de Prieteni de pe Facebook. Mi-a inaintat in aceasta seara, tot el cererea pentru reactulizarea si confirmarea faptului ca accept sa fim in continuare prieteni. Am confirmat cererea sa, mi-a spus ca eu apar in lista sa de prieteni, el poate vedea pagina mea si imi trimite mesaje, dar eu nu am primit confirmarea, nu este evidentiat in lista mea de prieteni iar mesajele mele catre el sunt blocate. Va rog frumos spuneti-mi cum sa procedez eu astfel incit sa imi apara si mie confirmarea acestei prietenii si sa pot accesa si eu pagina lui si sa pot comunica prin mesaje. Ce comenzi si pasi trebuie sa urmez eu pentru a se reglementa situatia si pe pagina mea de Facebook in relatia cu acest prieten? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| moneantonella a răspuns:

Inseamna ca tu l-ai blocat pe el ar trebui sa il desbloci!

| TakeItSlow a răspuns:

Sus in colt la chestia aia ca un fel de stea ->Setarile Contului ->Blocare, si il deblochezi din lista aceea!