| Ciubotaru_Alex_2001 a întrebat:

Din intamplare nu cunoasteti detaliile tehnice ale castilor de la un Allview A6 Quad. M.am uitat si pe site si pe cutie si nu stiu unde sa ma mai uit. Daca ma puteti ajjuta dau funda.

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Pai firma a produs si crede-ma nu vor spune ei detaliile( fiindca nu sunt cele mai bune din domeniu fiind facute de ei)

| Ciubotaru_Alex_2001 explică:

M.am prins si eu de asta dar castile originale au cedat si as vrea sa imi iau alte casti. Problema e ca nu cunosc impedanta si restul si risc sa cumpar castile si sa nu se auda sa nu functioneZe butonul sau alte probleme de genul asta.