| Marry123 a întrebat:

Dintr-o data a inceput ca muzica la pc sa se auda rau. nu se aude clar, am incercat cu Adobe flash player si cu cd cu drive-urile de sunet dar tot asa se aude. Nu e din boxe deoarece am incercat altele si tot asa face si le-am pus la altceva si se auzeau bine. Ce credeti ca as putea avea de se aude asa? Multumesc!

1 răspuns:
| Elynad a răspuns:

Verifici temperatura placii, procesorului si driverele placii de sunet.
Daca astea sunt in regula si nu rezolvi problema, poti opta si pentru o placa de sunet pe PCI.