| AndreiNicolae a întrebat:

Dintr-o data in casti nu mi se mai aud sunetele de la joci. Orice alt sunet se aude infara de cele de la jocuri. Ajutor! Urgent!

2 răspunsuri:
| crybaby220 a răspuns:

Poate e volumul dat pe mut? laughing nu stiu, daca nu incearca sa le reinstalezi in cazul in care nu ai muncit foarte mult la jocurile respective...

| dragosbogdan001 a răspuns:

Hmmm... vezi daca nu e sunetul dat pe mute pentru un anumit program. Apasa pe "speakers", apesi pe "mixer" si verifica daca sunt toate la maxim.