| anonim_4396 a întrebat:

Dintr-o data nu-mi mai functioneaza mouse-ul... dar doar cand il bag in spate la unitate, chiar acolo unde vine tastatura (langa), dar cand il bag intr-o intrare USB merge.La tastatura nu se intampla asta.
Stie cineva care ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| RoIT a răspuns:

Da, nu merge in portul cu pini deoarece PC nu recunoaste acel port ca fiind util si atunci il opreste.

| Catalinnnnn a răspuns (pentru RoIT):

As putea face ceva sa mearga? presupun ca sa instalez windowsul ar merge...

| RoIT a răspuns (pentru Catalinnnnn):

Da cred ca merge ideea este sa ai con tastatura in acel port.