| danina a întrebat:

Dintre Apple iPad 2 si Samsung Galaxy Tab care este mai buna? de ce? FUNDA celui mai bun raspuns big grin ( si daca vreti sa imi spuneti si cat costa ) Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| LiviaDulcika a răspuns:

Samsung Galaxy Tab este mai buna deoarece are viteza de miscare(cand apesi cu degetul face mai repede decat Apple iPad 2 are internet, ora este putin mai marisor si mai bine, cand vrei sa maresti ceva(sa faci zoom) face mai repede si se vede bine si are culoride la deschise un pic decat Apple iPad 2.
Iar Samsung Galaxy Tab costa 1.684, 54 RON
(include toate taxele)
Rata lunara: 56, 80 RON
Sper ca te-am ajutat kiss

| danina explică (pentru LiviaDulcika):

Unde costa atat? laughing ca eu am vazut ca e peste 2000 lei

| danina explică (pentru LiviaDulcika):

Unde costa atat? laughing ca eu am gasit numai peste 2000 :d

| danina explică (pentru LiviaDulcika):

Unde costa atat? laughing ca eu am gasit numai peste 2000 :d

| LiviaDulcika a răspuns:

crying
daca stii tu cat costa dc ne-ai intrebat desteapt-o!

| danina explică (pentru LiviaDulcika):

Nu am spus asta cu subinteles, eu am vazut pe internet si as fi vrut sa stiu cat e in magazine ca de obicei nu corespund... nu stiam ca te superi raised eyebrows am crezut ca ai vazut tu in magazin, si am vrut sa stiu in care...

| Cry_9437 a răspuns:

Apple iPad 2 costa 2.099 si Samsung Galaxy Tab este 89eur...