| photographer24 a întrebat:

Dintre astea doua laptopu-uri ce mi-ati recomanda?

1. http://www.emag.ro/.......RLV0C.004

2. http://www.emag.ro/......530MRSE5EE

Astept un raspuns. FUNDA!

4 răspunsuri:
| Abandoned2 a răspuns:

Cu primul te mai joci si ceva nou cat de cat. Eu ti l-as recomanda pe al 2-lea daca nu te intereseaza jocurile.

| Mihai8711 a răspuns:

Deci frate cum ti-au mai raspuns si ceilalti Acer dupa parerea mea este mult mai bun decat fujitsu deoarece te mai poti juca si u un joc cu Acer are placa video destul de buna si 4gb de ram e suficient sa jocu jocuri destul de bune...Iar Fujitsu are un procesor mai bun dar are placa video integrata adica nu o sa mearga sa te joci jocurile care ati merg pe celalalt eu aleg Acer din cele doua. Nu te grabii sa alegi din cele doua mai du-te pe la Metro Carrefour si altele eu in principiu la un laptop asa as cere la banii tai adica 2000 lei procesor i3, i5 hardu nu prea te intereseaza sa fie 500 sa zicem placa video nVidia Geforce de la 500 in colo si 1gb pe ea daca are 2 e mult mai bine dar laptopul e mult mai scump cam astea sunt cele mai importante lucruri la un lap-top sper sa gaesesti lap-topul potrivit sau mai bine mai strangi bani eu mi-am luat un Asus i7 full maxim cu tot ce vrei pe el cu 35 de milioane adica daca mai faci bani poate ati iei ceva si mai bun eu din cele doua ti-l recomand pe primul daca asta este alegerea ta.