| Razvan03Andrei a întrebat:

Dintre un Samsung Galaxy S II si un Samsung Galaxy Note, pe care l-ati lua? Argumentati...big grin

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| reky a răspuns:

As incerca un Samsung Galaxy Note, din cauza marimii.Succes!

| elenyss a răspuns:

Au cam aceleasi confuguratii, ambele sunt dual core, ambele sunt de exceptie. Eu am galasy s II, sunt foarte multumita de el. Nu l-as schimba cu un note din cauza marimii. Galaxy Note e deja prea mare, 5, 3" mi se pare un display enorm dar are si o rezolutie foarte buna. Raman la S II.