| uNKN0Wn a răspuns:

Cel de pe PC garage e cel mai bun. De ce? Pentru ca celelalte doua au placa video super slaba. Merg cu al treilea.

1 răspuns:
| 5IrOK a răspuns:

Cel de la eMAG e cel mai slab...zic sa il iei pe cel de la altex are 6gb de ram si procesorul este el dual core dar se poate debloca la 4 nuclee din cate vad pe site
cel de la pc garage are modelul fx de pocesor e drept ca la 3.6 ghz dar in jocuri se va descurca mai greuin jocuri ca i3-ul plus ca are numai 4 gb ram