| Fabian20 a întrebat:

Dispun de 2000 RON! vreau sa imi cumpar un calculator(nu laptop) pentru jocuri.imi zice cineva ce procesor, placa video, rami si toate cele mi-ar trebui sa imi mearga majoritatea jocurilor? multumesc!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Deci ai nevoie de : Procesor -oricare numai sa fie mai tare de : dual Core si minim 2.5 Ghz!
-rami - minim 4Gb
-placa video sa aiba o memorie de cel putin 2 Gb!
Daca o sa aiba astea, iti vor merge toate jocurile iesite pana acum! Bafta! happy

| Dariusuu a răspuns:

Acum că vine Black Friday îţi poţi lua un calculator de gamer, mergi în magazin şi îţi vor recomanda ei un calculator pentru jocuri.

Un calculator de 4 gb ar trebui să-ţi ajungă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cei doi ti-au dat raspunsurile cele mai bune eu nu ramane decat sa-ti urez succes!

| bineproportionat a răspuns:

Salut, iti recomand un pc care iti va rupe orice joc, absolut orice! ccosta 2100 lei, dar merita fiecare banut!
http://bit.ly/17TSMoa

| John1973 a răspuns:

Uite aici un pc foarte bun http://bit.ly/1xtaxqr