| RAY a întrebat:

Doar cine stie, oare ce pasta termo foloseste producatorul Lenovo?
cei de la depanero mi-au spus ca acelasi pasta vor pune, oare e de calitate? in prezent laptopul e in Bucuresti

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Cred că au spus la plesneală, oricum tu neavând posibilitatea să verifici. Dar nu cred ca e o problemă pentru că parametrii de transfer termic sunt cam aceiași la majoritatea brandurilor. Iar cei de la Depanero sunt destul de atenți și asta e important ca pasta să fie întinsă uniform, fără goluri si pe toată suprafața.

| danielutzu99 a răspuns:

Arctic cooling MX-4 cea mai bună pastă termoconductoare care nu conduce electricitatea (şi da, vor folosi aceeaşi pastă)

| RAY explică (pentru danielutzu99):

Sper ca vor folosi asta, dupa 8 luni cu el, in gta 5 dupa 15 min statea la 90 de grade, ieseam din jos, am dat si incarcatorul sa il testeze, eu vream pe banii dar eMAG vrea in garantie ok