| KevinAle a întrebat:

Doar eu am problema cu story-urile de pe Instagram? Cand postez o fotografie, se posteaza cu o claritate slaba, mai ales cand folosesc Instagram music, totusi, ele fiind facute cu o claritate buna si imaginea fiind clara.
Stie cineva cum as putea sa rezolv problema asta? Mi-as dori ca fotografiile sa se posteze cu o claritate buna, ceva sfaturi/rezolvari/cauze?

1 răspuns:
| xzawn17 a răspuns:

Salut! Poate este din cauza camerei telefonului sau este de la cei de la Instagram.Seara buna!