| sckymosul17 a întrebat:

Doresc sa achizitionez un Samsung Galaxy s2. Pot sa descarc anumite jocuri si aplicatii de pe net iar apoi sa le instalez? sau trebuie sa fac o modificare la telefon ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Poti downloda doar fisiere in extenstia APK le introduci in telefon pe urma dai instal, si voilla

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie nimic in plus. Doar un telefon, iti faci un cont Samsung (dai adresa ta primara de gmail si parola, e suficient, daca n-ai sa-ti faci)si gata! Accesezi Samsung apps sau android market, si descarci ce vrei de acolo.
Vezi sa ai un modem wifi prin casa, ca sa nu te coste nimic descarcatul.