| TerenteFTW a întrebat:

Doresc sa imi achizitionez un Huawei P9 lite, ce parere aveti despre acest telefon?
acum detin un Allview E4 si dupa 6 luni de mers bine parea sa nu mai mearga nimic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun si ti-l recoamnd.Am auzit doar recenzii pozitive despre el.
Dupa cum zic si ceilalti, este un pic invcehit si ar merge un P9 Lite 2017.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este vechi, model vechi, intre timp a apărut P 10 Life.

| andyspider a răspuns:

Salut, sa nu iti cumperi versiunea cu 2 gb ram si memorie de 16 gb care este destul de mica (se blocheaza din cand in cand). Cumpara-ti daca poti un one + 4 ii super tare si vine cu 6 gb ram si 64 gb

| TerenteFTW explică (pentru andyspider):

Stiu ca e mai bun one + dar totusi Huawei p9 lite e 1000 lei, poate chiar 900 in timp ce one plus e 500 euro laughing.

| alexalx1234 a răspuns:

Eu am Huawei P8 Lite si se misca foarte bine, nu stiu cum e P9 Lite, dar te poti iuta la niste review-uri pe YouTube